| agent0007 a întrebat:

trebuie să dau orașul pentru permisul auto pe 24 aprilie 2020, sunt constient că din cauza coronei sunt probleme dar poate voi aveți mai multe informații despre acest subiect. O să mai pot susține examenul?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu se poate. Dupa expirarea starii de urgenta vei fi anuntat cand ai fost reprogramat.

| sierra1 a răspuns:

In timpul stării de urgență, nu

| Eugen80 a răspuns:

Eu nu cred ca se da nici un examen si totul va fi amanat dupa eliminarea starii de urgenta. Nu va expira scoala si nu va trebui sa o faceti iar, dar nu cred ca se risca nimeni sa mearga cel putin 3 intr-o masina ( tu, politistul si cel putin un martor)