| Antihristul a întrebat:

Aveți idee cam când o sa se reia examenul (auto)? Eu am orașul pe 25 aprilie, însă nu știu dacă se poate sau când se poate și în cazul în care nu pot da examenul. Ma vor reprograma ei sau cum procedez? Mersi.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana pe 16 mai nu se da nimic. Pe urma cine stie ce va fi. Daca se repornește activitatea va fi un haos cu programarile.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Mai asteapta pana pe 20 mai oricum va fi haos din nou pentru ca coronavirus a ravasit toata planeta, o gramada de probleme.