| kavasaki99 a întrebat:

urmeaza sa dau examenul auto (Proba practică) o să am emoți ce imi recomandați sa fac sa scap de emoții? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| SyBy92 a răspuns:

Emotiile sunt ceva normal, nu are rost sa iei calmante sau altele. Trebuie sa fi sigur pe tine, ca stii ce faci. Daca conduci prudent/ca la carte si mai ai noroc de un politist de treaba nu ai avea de ce. Plus ca politistul nu este pus sa te pice, el iti analizeaza stilul de condus, atentia, dibacia si multe altele... Mult noroc!

3 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Incearca sa te gandesti ca politistul de langa tine e prietenul tau de mult timp. Comunica, fii atent, foarte foarte atent si adu-ti aminte ca si el e om ca oricine si ca nu te mananca.

Nu lua pastile sau alte porcarii. Doar fii increzator ca poti. Sunt si persoane care nu stiu sa faca diferenta intre stanga si dreapta si tot au luat permisul. Tu de ce nu l-ai lua? Succes!

| kavasaki99 explică:

Va mulțumesc tuturor!

| Dinca_Mihai_1998 a răspuns:

Salut,eu am avut traseul acum o saptamana, fii atent deci sa fi foarte atent, atentie mare la pietoni... si la indicatoare, mai ales la politaiul din dreapta, sa nu.ti fie frica de el. BAFTA