| Luigi96 a întrebat:

Va urma sa dau examenul practic pentru motor. Am multe emotii si nu stiu daca pot sa-l trec, deoarece cand fac S-urile si 8-urile le fac la relantiu fara sa mai dau din acceleratie si merg destul de incet, dar sigur. La oras nu as avea probleme pentru ca e destul de usor. Credeti ca as putea sa-l iau daca fac S-urile si 8-urile asa incet?

Răspuns Câştigător
| Heavenonearth a răspuns:

Da! Cu grijă și atenție.Concentrează-te pe ceea ce faci și vezi de treaba ta și iei examenul.Baftă!