| Andri123 a întrebat:

Vreau sa imi cumpăr in viitor in audi a4 2.5 v6 si sunt curios cât e asigurarea la acest motor. Masina daca e o înscriu pe numele lui tata (54 ani ). In momentul actual am o skoda 1. 8turbo prima masina pe numele lui si da pe an la asigurare 500 de lei. Cat poate sa fie la un 2.5? P.S nu vreau sa aud comentarii de genul "vrei audi cu motor de 2.5v6 si nu ai bani de asigurare " am 19 ani, pentru 1.8 pe numele meu venea 15 milioane pe an +încă sunt în scoala de maiștri pana in 2022 și până ies pe salariu mai este.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci o simulare online, cauti un generator de CNP apoi bagi datele si vei afla

| sierra1 a răspuns:

" in viitor in audi a4 2.5 v6...cât e asigurarea la acest motor"

acu e pe la 2-3 sute de eu, in viitor... cine știe?