| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o masina, ce sa aleg - un chevrolet spark sau un renault symbol? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| LDDy a răspuns:

Am eu renault symbol, nou-noutz, si pe langa faptul ca spatiul interior e mic, nici nu poti face vreo..liniutzabig grin..nu trage, motorul fiind mic..la 100 km/h zici ca mergi cu 130km/h la ce fel se aude. ori spark ul e mai dragut, asa cred eu. oricum tu decizi. sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Spark deoarece nu am incredere deloc in cei de la Renault(cer niste preturi uriase pentru niste piese de kk).Un spark nou este ok, la mana a doua nu stiu dar nu am auzit sa se vaite de ele.De symbol multi se plang si de consum si ca se striga si multe altele.Dar de ce nu iti iei fiesta, corsa sau polo?

| Pust1uCuBanana a răspuns:

Cel mai bine ia-ti un renault symbol, are motor mic, si consuma putin

| dragalasuul a răspuns:

Un chevrolet! eu asta asi alege