| EdyPn a întrebat:

Salut TPU. Vreau sa schimb anvelopele, am un BMW e90 325d cu jante pe 17. Dimensiunea este de 225/45/17 ce nu stiu este 91w. 94w sau 91y. 94y. Voi ce spuneți? Pe AUTODOC sunt cauciucuri bune sau reșapate?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu 96 transporți cu 55 kile mai mult ca celelalte (care-s ok și ele)

dacă vreo să mergi cu 300 km pe oră, iei cu indice y altfel sunt ok celelalte

| sierra1 a răspuns:

Sunt bune cele noi și de marcă:

Bridgestone
Continental
Debica,... etc

| EdyPn explică (pentru sierra1):

Salut îți Multumesc de răspuns. Eu am ales hankook ce părere ai? Ce sa aleg 91 sau 94?

| EdyPn explică (pentru sierra1):

Multumesc. Dar care spui ca e mai bine sa Aleg 91 sau 94?

| sierra1 a răspuns (pentru EdyPn):

Sunt excelente!

| sierra1 a răspuns (pentru EdyPn):

Oricare iți sunt bune!