| Oprisan_Bogdanel_1980 a întrebat:

vreau sa stiu daca jantele de fiat marea se potrivesc la ford focus

Răspuns Câştigător
| HeckerMyNames a răspuns:

Salut bogdanel aici depinde de numarul de suruburi in care este prinsa roata si ce caracteristici are roate respectiva adica un ex.195/75/2... aici depinde iar de roata respectiva

3 răspunsuri:
| HeckerMyNames a răspuns:

Salut bogdanel aici depinde de numarul de suruburi in care este prinsa roata si ce caracteristici are roate respectiva adica un ex.195/75/65... aici depinde iar de roata respectiva

| Oprisan_Bogdanel_1980 explică (pentru HeckerMyNames):

Salut,la ford roata are 4 prezoane 4x108 cauciuc 185/65 R14, nu stiu cat este distanta la prezoane la fiat marea

| HeckerMyNames a răspuns (pentru Oprisan_Bogdanel_1980):

Asta nu stiu dar poti incerca...si mai vezi cum iti scrie in certificatul de prima inmatriculare daca poti sa pui janta+cauciuc mai mare ca poate jentile care vrei sa le pui tu poate sunt mai mici sau mai mari ai grija cu politiawinking