| MotoKatâr a întrebat:

Vreau sa ştiu dacă pot găsii pâna in 1500€ un golf 4, an 2002, sa arate bine exterior/interior si sa nu fie alergat foarte tare.

4 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nimeni nu vinde o masina buna pe 3 lei. Daca vrei un Golf 4 cat de cat decent, trebuie sa scoti macar 3000 eur.

| Ironwin a răspuns:

Da poti gasi, trebuie doar sa ai rabdare.

| Kogaion a răspuns:

Sa arate bine exterior/interior poti gasi, dar sa nu fie prea alergat cam greu, Golf-urile sunt masini de zi de zi. Dar daca ai nervii tari iti vei gasi una buna.

| Ionut29897 a răspuns:

In Germania da.da nu diesel un 1.6 cam la 180-200k km dacă vrei diesel găsești dar bunișor doar in doua usi