| MotoKatâr a întrebat:

Găsesc în 2000€ un Golf 4, 2002, 1.6 16V, sa fie până in 200 mii/Km, HatchBack si sa arate bine interior/exterior?

3 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Nu, n ai sa vezi, poate unul busit. Toate sunt 210-280 de mii de km si de obicei interiorul e uzat. Ai grija, probabil o sa gasesti cu cerintele tale, dar cu km dati inapoi si cu defecte ascunse, egr, volanta chiar si turbina pe duca

| DavidoffUser a răspuns:

De gasit sa arate bine gasesti, sunt si masini intretinute, dar rarut, dar nu pana in 200 de mii ca nu merge nimeni doar 12 mii pe an.Kilometrajul mediu real a unei masini din 2002 e undeva in jur de 320-350 de mii, daca-i adusa din Germania asteapta-te la 400+.