| SabinCrb a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca este vreo diferenta la parprizele unui Land-Rover Freelander din 2000 si unul din 2005.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu nu cred ca este nici o diferenta. Insa depinde de tehnologia folosita de companie. Pentru ca in 2000 dispuneau de anumite materiale, pe cand in 2005 poate putea sa imbunatateasca calitatea componentelor. Deci, exista o mica posibilitate sa fie diferite.

| SabinCrb explică (pentru anonim_4396):

Deci unul din 2000 merge pus pe una din 2005?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SabinCrb):

Daca se potriveste, nu vad de ce nu ar merge. Vezi numai ca s-ar putea sa nu fie chiar la fel, totusi sunt modele din generatii diferite.

| SabinCrb explică (pentru anonim_4396):

I-a sarit tatei o piatra si arata urat. Si ma interesez, ca am gasit niste oferte. O sa intreb pe cineva mai priceput in parbrize. Multumesc!