| Ionut29897 a întrebat:

Salut tuturor! am un Ford focus mk1 din 2003 1.8 tdci combi.masina am adus-o din Germania acum doi ani la 110k km. Treaba e ca acum am schimbat pe ea tot de la stergatoare pana la kit de ambreaj

Răspuns Câştigător
| SoulReaver a răspuns:

Pai inteleg dar oricum gura lumii nu o astupi oricat ai incerca. Daca iti place fa-o oricum o faci pentru tine. Daca tie iti place e bine doar e masina ta. Cui nu ii place sa mearga pe jos big grin

5 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Ok bravo tie. Care e intrebarea?

| Ionut29897 explică:

Scuze SoulReaver sunt nou pe aici și nu am văzut ca nu s-a pus tot testul

vreau sa o modific un pic la exterior s-ar merita?

| SoulReaver a răspuns (pentru Ionut29897):

Pai aici depinde de gusturile tale si de buzunarul tau. Ai garaj? Daca nu gandeste-te ca poate fi lovita in parcare, zgariata etc. S-au dus banii ce i-ai dat.

| Ionut29897 explică (pentru SoulReaver):

Aici ai dreptate....eu nu sunt in țara lucrez Inafara ca mecanic auto nu trebuie sa o duc la ceva atelier o fac eu doar la vopsit după aia

masina mai vreau sa o țin încă ceva vreme pana îmi pun ceva deoparte pentru una mai noua gen 2010-2014

pe mine ma frământa gândul ca fac și pe urma o sa zică alți "cârcotași "ca e veche și alea alea...

| Ionut29897 explică (pentru SoulReaver):

Mersi tare mult Asa voi face

| SoulReaver a răspuns (pentru Ionut29897):

Pai inteleg dar oricum gura lumii nu o astupi oricat ai incerca. Daca iti place fa-o oricum o faci pentru tine. Daca tie iti place e bine doar e masina ta. Cui nu ii place sa mearga pe jos big grin