| Georgy_Danny_1993 a întrebat:

Salut tuturor! Am un Golf 5 din 2004 si am o problema cu luminile din interior. Cele de la picioare se aprind dar cele din plafon si porbagaj Nu se mai aprind. Nu gasesc Nici o siguranta arsa. Are cineva vreo Idee?

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Am intalnit si eu aceasta problema la un Golf4, problema era modulul de confort, aveam lipituri reci in interiorul lui, dupa ce au fost refacute a disparut problema.
O alta posibilitate este sa ai probleme la switch-uri, sau eventual becuri led puse invers, sau becuri arse.