| Șovăială_Mădălin_1999 a întrebat:

Salut
Am si eu o intrebare, ieri seara mi au mers luminile in masina
Cand am ajuns acasa nu mi mai mergea nici un bec nimic la golf 4 1, 4 16 valve. Farurile merg si alea toate doar ca luminile din masina nu mai merg si mi au mers. Ce poate fii? O siguranta ceva arsa?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ai masina langa tine si te poti uita se sigurante. Nu pricep de ce ne intrebi pe noi? Ca nu putem sa iti verificam sigurantele prin telepatie