| Parazitu1990 a întrebat:

Salut tuturor! Am un renault megane 2 cc 2007, problema este in felul urmator: la manerul portierei stanga inclusiv manerul portierei dreapta au cate un buton si un senzor.Cand ating manerul masina se deschide acctionand senzorul din manerul portierei,dar butonul din maner este pentru inchiderea centralizata a masinii,practic nu sunt nevoit sa scot cheile din buzunar niciodata, masina recunoscund cip-ul cheii.Problema sta in felul urmator: Cand vreau sa inchid masina actionand butonul de pe manerul portierei,nu functioneaza,practic este un buton mort, nu se inchide masina.Ce parere aveti unde ar trebui sa mesteresc? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| GhostRider02 a răspuns:

Tu nu prea ai ce sa sa faci...du-te la un service sau la reprezentanta cu ea daca e din 2007.