| Albertsisu8 a întrebat:

Un prieten mi-a spus ca si-a comandat odata un uber si i-a venit o masina yango. Acesta fiind nedumerit a spus:" Nu va suparati dar eu am comandat uber" iar soferul i-a raspuns ca yango este detinut de uber. Nu stiu daca aceasta informatie este reala. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu stiu sa fie reala.
Nici nu prea au cum Yango e ruseasca, Uber e americana, cam greu astfel de fuziuni.

Probabil soferul lucra si la Yango si la Uber doar ca cei de la Yango platesc pentru posterele alea mari pe masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yango e deținut de yandex