| mafiot1 a întrebat:

Salut.Un var de al meu doreste sa isi cumpere un Porsche Cayenne 2012 si doreste sa schimbe total bordul cu un bord de 2021 ca sa nu mai aiba acea tableta de bord mica si sa aiba o tableta de bord cum este pe modelele de 2021.Se poate face acest schimb si unde mai exact dar cat costa? Va multumesc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate daca sre gaurile necesare si bordul nou nu depaseste dimensiunile celui vechi. Unu a reusit la un jaf de mercedes cu bord nou

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur ca se poate. Cu cateva mii de euro totul se poate.

| Alverto a răspuns:

Salut
Sigur că poate face schimbul asta. Se poate face la un service auto autorizat sau daca se pricepe și a mai demontat și pus poate face el, sau daca cunoaște pe cineva care a mai umblat la borduri de mașini.
Tableta costa vreo 4-6000 lei din ce știu, plus bordul, plus manopera ajunge și mai sus