| Priap a întrebat:

Ce parere aveti despre porsche cayenne?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

S cu ce vrei sa il conduci? cu permisul de bicicleta?

| sltlp a răspuns:

Care varianta mai precis? An si motorizare?
Oricum, trebuie sa ai bani, iar variantele mai vechi papa destula benzina(de aceea cele de 3.6 benzina is asa ieftine).

| Priap explică (pentru sltlp):

M-am gandit la cayenne turbo de 4.8 din 2008

| sltlp a răspuns (pentru Priap):

E ok ca si masina, dar sper ca esti constient ca o sa ai un consum destul de mare+impozit marisor(plus sh, iti asumi ca service-ul nu e prea ieftin). Daca vrei ceva mai practic, cauta ceva cu maxin 3.0 si diesel eventual(gasesti tot masini foarte bune, dar ai impozit mai mic si consum mai acceptabil). Oricum nu ai sa faci raliu sa ai nevoie de HP fara numar...

| Priap explică (pentru sltlp):

Vreau un suv si decat sa iau mercedes ml, tourageg, asx, qasqai, mai bine i-au un cayenee ca tot in jur de 25.000 de euro este la fel ca si astea si cat poate sa consume mai mult de 15-17 %?

| JohnnyBi a răspuns (pentru sltlp):

Consum? impozitul de 7500 ron ce zice? rolling on the floor)

| sltlp a răspuns (pentru Priap):

Pai cam așa poate sa consume dar acuma depinde de fiecare.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Scump si greu de intretinut.