| Damon217 a întrebat:

Cam cat m-ar costa sa schimb volanul de pe dreapta pe stânga al unui Porsche Cayenne?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merita schimbat volanul. Mai bine cauti una la 30000€ noua din Germania cu volan pe stanga gen toyota gt86 sau subaru brz

| anonimg a răspuns:

În jur de 1500 euro:
https://www.4tuning.ro/......37501.html
Farurile trebuiesc și ele înlocuite pentru că nu treci de rar cu ele; și nu știu dacă se pot schimba unul cu celălalt. Mi-e teamă că trebuiesc alte faruri.
În locul tău aș merge la acte auto.

| nicu991 a răspuns (pentru anonimg):

Aia 1500 euro sunt pentru tigaile alea vechi de 1000 euro luate din Anglia.
la Porche Cayenne numai caseta de directie costa intre 3000-7500 lei...

| Andresso a răspuns:

Depinde din ce an e cayenne-ul... Daca e din 2010-2020 nu merita ca o sa dai o căruță de bani.

| ƘЭлT a răspuns:

Salut, depinde din ce an e masina gandeste-te ca trebuie schimbat in primul rand tot bordul faruri samd iar masina n-o sa fie niciodata ca una cu volan din fabrica pe stanga pentru ca ele din sasiu au fost concepute pentru volan pe dreapta.

| Tehno21 a răspuns:

Nu ai bani de asa ceva