| AnonimXnX a întrebat:

Salut unde dau sala in Craiova si imi mai trebuie test covid?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum in perioada sarbatorilor nu ai unde sa dai de carnet, după sarbatori da, in ianuarie cand reincep oamenii munca pe data de 3 ianuarie, dar fara certificat covid nu te vor primii.

| AnonimXnX explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu am intrebat daca dau sau nu. Am programare deja facuta dar instructorul nu mi-a spus unde trebuie sa ma duc. Nu mai face confuzii cu raspunsurile tale daca nu te pricepi

| Anuket a răspuns (pentru AnonimXnX):

Atunci sună instructorul să îți zică unde trebuie să ajungi.
https://www.google.com/......https?/url

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AnonimXnX):

Daca nu esti vaccinat nu poti merge la scoala de soferi, treaba ta daca faci programări fara sa fi vaccinat, sau esti vaccinat? Ai certificat care dovedeste ca ai facut vaccinul covid? Ca asta nu ai scris.

| andrei390 a răspuns:

Ce intrebari ai invatat pentru sala? stii daca se dau si altele fata de cele de pe scoala rutiera sau drpciv?