| vLooM a întrebat:

Unde pot afla cat costa sa fac 1. distributia pe lant la un opel astra G ( se aude un zgomot) ( sau sa il fac )
2. Senzor presiune ulei.

Cat ar face toate astea daca se pricepe cineva, multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| untaken a răspuns:

Salut. Cauta pe acest site https://www.autoeco.ro/ modelul masinii si gasesti orice piesa doresti. Am comandat si eu, online de la ei si am primit piesele in 2 sau 3 zile lucratoare la un pret mic in comparatie cu cele din magazin.

| vLooM explică (pentru untaken):

Multumesc!

| untaken a răspuns (pentru vLooM):

Cu placere!