| godscata a întrebat:

Salut! Va adresez o intrebare, poate unii stiti, cine stie, oare se potriveste bara fata de golf 6 plus pe golf 5 plus? Am gasit o bara smechera de golf 6 plus si ma gandesc ca s-ar potrivi si pe golf 5 plus, nu pare a fi mare diferenta intre generatii. Voi ce spuneti?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se potrivesc ca-s modele diferite, ani diferiti, design diferit.
Vinde golf 5 si cumpara-ti unul 6!

| godscata explică (pentru Violleta2022):

As vrea eu, dar banii nu-s pe garduri.

| Violleta2022 a răspuns (pentru godscata):

Atunci pastreaza ce ai, ca banii nu cresc pe garduri sa poti sa-ti schimbi toata caroseria pe o masina atat de veche.