| Claudiu0595 a întrebat:

Salut, vin cu o întrebare și ajutor in același timp! Caut un detector radar bun și cât de cât accesibil la preț. Cei care au achiziționat asemenea aparat, îmi puteți sugera ceva modele bune și de încredere, nu făcături? Mulțumesc frumos

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti intreba la Politia din orasul tau. Au niste detectoare foarte bune.

| danutzu96 a răspuns:

Pe radarele moderne din cate stiu nu mai sunt eficiente si daca detecteaza e deja prea tarziu.

| SoulReaver a răspuns:

Poti cumpara un detector Cobra din magazin, sau cel mai nou aparut, ele sunt de calitate.