| Chehne_Saber_1996 a întrebat:

Salut, voi ce masina mi-ati recomanda cu un buget de maxim 50.000 de euro, cu motor maxim de 3 litri, disel, si pana in 100.000 de km.
Eu momentan am un f10 520 si as vrea sa il schimb

Răspuns Câştigător
| Alexandru250201 a răspuns:

Audi A7, Audi A8

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Doua Opeluri noi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

50.000 euro si vrei masina sh? lool

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prietene, daca ai conduce un f10 in prezent, ai sti ce completari cauti, de la un model superior.
Dupa ce conduci o perioada aceeasi masina, stii daca vrei mai mult spatiu, mai multa putere, mai putin consum, o mufa USB in scrumiera din spate, wifi in portbagaj, sau un spatiu in care sa-ti pui portofelul si cheile de la casa.
Nu glumesc, soferii chiar se uita la rahaturile astea. Unii chiar conduc Golfuri, n-au loc la picioare, si sunt "stabile" ca loganul, dar sunt bucurosi ca are hayon cu deschidere mare (cara frigiderul), consuma putin, are suporturi de pahare si e finisat cu materiale care rezista in timp. Ei si-au gasit ce le trebuie, nu fabuleaza pe TPU.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Maybach.

Răspuns utilizator avertizat
| Chehne_Saber_1996 explică:

Clar baieti, am fost prins, am mintit si cu masina si cu bugetu, noroc cu voi ca am realizat adevarul acum