| Andrei29g3 a întrebat:

Salut! Vreau sa îmi pun niște boxe pe masina, am un BMW F30 dar nu sunt mulțumit de boxe, ce boxe mi-ați recomanda sa aiba și bass și sa se audă bine?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ignorant tampeniile scrie de CristiDinBucuresti
Ceva de la Sony. Dar sa stii ca nu conteaza doar boxele, sunt multe variabile in ecuatie si anume insonorizare masinii si incintele in care sunt montate

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masina lasa o asa cum a fost fabricata orice transformare aduce amenzi, nu poti transforma masina in discoteca, ai boxe pe ea, pe acelea le vei folosii nu trebuie sa dai muzica la maximum ca nebunii ca nu esti in club.