| MariusBooss a întrebat:

Vreau sa ma apuc de permisul Am sii as vrea sa stiu cat mar costa in total!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Costul total depinde de fiecare scoala de conducere, in orice caz ar fi de cca 400 - 500 lei.

| walkeR1 a răspuns (pentru Ioandelasal):

400-500 lei? laughing)) esti nebun unde este scoala care sa coste doar atat? eu am dat vreo 1200 lei

| Ioandelasal a răspuns (pentru walkeR1):

Ai dat atat pentru categoria AM? Poate pentru cat. B.
Si ai putea fi mai politicos!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de orasul in care este, de scoala de soferi, de masina e care faci. Oricum un pret estimativ, pe la 1000 ron

| Krsdt a răspuns:

Mergi pe picioarele tale! La cum scrii, nu vei lua permisul decat cu pile. Esti pericol public.

| MariusBooss explică:

Pe net arata ca scoala este 300 de lei dar nu stiu cat mai costa toate analizele si daca trebuie sa dau bani la traseu.