| Victor010 a întrebat:

Vreau sa pun un player audio pe masina mea. Vreau sa aiba CD, USB si AUX. Am gasit tot felul de modele, unele mai scumpe, altele mai ieftine. Cine are un astfel de model, e multumit si cat a dat pe el. Neaparat sa aiba intrare CD, USB si AUX. Nu ma intereseaza bluetooth. De preferat sa aiba si un microfon.

2 răspunsuri:
| razvanr350 a răspuns:

Iti recomand asta https://www.emag.ro/......DJK0QJBBM/
Are de toate CD, DVD, USB, AUX, Bluetooth... Din cand in cand cred ca se va bloca ca e chinezarie pana la urma dar e buna. Mai ales ca acum e si la reducere ( 291, 55 lei redus de la 952 lei )
Funda? :)

| Victor010 explică (pentru razvanr350):

E decent, dar nu vreau sa imi pun televizor in masina laughing
Am nevoie de unul micut, standard.