| geanino a întrebat:

Salut, vreau sa stiu si eu daca dupa ce ai luat sala iti scrie ceva pe dosar! daca l ai luat "admis" sau daca nu "respins" Multumesc!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca scrie. Daca ai luat sala te cheama la traseu daca nu...Peste 15 zile. Din nou sala plus traseu.

| alex_7264 a răspuns:

Scriewinking pe dosar, doar daca uita politaiu' sa scrie daca nu scrie oricum iti zice. felicitari ati fost admis. iti povesteste, iar daca pici iti va zice. ne pare rau. mai trece-ti pe la noi si din astea e si putin logic!

| alex_7264 a răspuns:

Scuze happy am crezut ca de traseu e vb. scuze, bafta si la traseu

| chivas21 a răspuns:

Nu iti scrie nimic! Scrie pe programare cand ai proba practica si atat! Daca pici proba practica o sa iti scrie pe dosar R. P. P adica respins proba practica! Succes!

| scarly86 a răspuns:

Cand am dat eu acum 2 ani, mi a scris numarul de puncte luate, adica peste 22 puncte pentru a fi considerat admis.

| siku a răspuns:

Salut. Scrie daca ai picat sala sau traseul iar daca ai luat carnetul ramai fara dosar (adica ramane la politist) si a 2a zi mergi la centru de eliberare a permiselor si il ridici. succesuri

| geanino explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Am luat sala cu 26 pct big grin si nu a scris nimic decat ora si unde trebuie sa dau traseu!

| MahuIulian a răspuns:

Da