| Claudiaszekely a întrebat:

Am o intrebare : azi am dat sala la permis de conducere. Pe calculator imi scria respins iar politistul a scris in dosar admis. Ce se va intampla mai departe? Sau daca ma duc la traseu?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru traseu trebuie sa te programezi. Depinde daca se va verifica calculatorul, atunci va trebui sa repeti proba teoretica. Daca nu se va verifica vei putea fi programata la proba practica.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cate intrebari corecte ai avut?

| HardCore7750 a răspuns:

Nu cred ca e posibil asa ceva, una sa zica calculatorul si alta politistul, el trebuia sa se ia dupa calculator, dar poate a fost "spaga" deci te programezi la oras, bafta, eu am 11 ore de condus big grin