| C0nflic7 a întrebat:

Vreau sa vand si eu o masina si numai stiu pe ce site sa pun anunt in afara de 4tuning.ro.spuneti-mi niste site-uri unde stiti ca se vinde bine, Funda si vot la cele mai bune

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai incearca autovit, mobile.ro, auto.ro, depozitauto.ro, masini.sh, autobizz.ro, bestauto.ro, vanzariautoromania.ro, boing.ro si chiar si pe okazii ai sanse sa o vinzi, sau pe forumul marcii desprective (De ex dacia forum, vw forum, opelclub etc.).