| BJ_Alex_1994 a întrebat:

Salutare, am 4 boxe la masina, doua pe fata, si doua pe spate. Cele pe spate sunt Pioneer, putere nominala de 25w. As dori niste boxe pentru spate, cu bass. Imi poate recomanda cineva 2 boxe cu bass incadrandu-ma in 150-200 de lei? Nu ma pricep foarte bine, vreau ca boxele sa se conecteze la cele doua mufe care le am.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă esti din Bucuresti, mergi pe Maica Domnului, lacul tei, au ăia boxe auto, toate modelele si impedantele, dar marti cind deschid ăia magazinele.