| Ionut_Baducu_1995 a întrebat:

Salutare,am cumparat o solenza 1.4 2004 anul,si de cand cu taxa de timbru,am fost sa o scoata de la financiar si am trecut-o la mine,masina nu a fost radiata din circulatie, baiatul este de acord sa circul pe numerele lui, insa pe talon mi-a scris la Instrainat catre numele meu la data de ...acum este vreo problema daca circul cu masina atata timp cat ea nu este radiata si platesc impozitu? Am intrebat si un nenea politai si a zis ca pot sa circul cat timp vreau sa am ipt, asigurarea valabile si rovinieta...

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Da.

| AncutaM a răspuns:

Daca iei vreo amenda, amenda va ajunge la el acasa. Ar fi bine totusi sa o inscrii pe tine happy