| Reus201595 a întrebat:

am luat acum cateva zile sala pentru categoria B, pe dosar mi-a scris decat " ADMIS ", nu a mai scris si punctajul, ex:22/26. altor prieteni le-au scris si punctajul, este o problema cumva?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, nu punctajul este important ci faptul ca ai reusit. Succes la proba practica!

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu este, nici mie nu mi-a scris.

| vladeusebiu a răspuns:

Incepand cu legea noua care daca ai luat sala numai ai treaba cu ea e posibil sa nu mai scrie si punctajul.bft la traseu