| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am o dilema, as dori sa infiintez o afacere personala cam asa in 3-4 ani cum ar fi (tunning) pentru masini dar putin mai diferit.
Ce vreau sa spun prin asta?
Vreau sa zic ca as prefera sa modific masini putin mai vechi cum ar fi cel mult anul 2000.
si stau asa si ma gandesc pentru ca am citit cateva articole de genul ca:masinile diesel/benzina o sa dispara in viitorul apropiat si ca masinile de tip euro 3, 4, 5 o sa fie interzise tot in viitorul apropiatsi as vrea sa stiu daca aceste afirmatii sunt adevarate si daca da cam in cati ani o sa se renunte la aceste masini? Estimativ dupa parerea voastra.
Sunt putin speriat sa nu se renunte in viitorul apropiat la aceste masini, deoarece sunt un tip destul de pasionat de masini si de modificarea acestora (masinile putin mai vechi) un simplu exemplu e46 din 2000.Scuzati daca sunt greseli gramaticale dar ma cam grabesc big grin
as vrea daca se poate sa ma lamuriti si pe mine

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă firma o deschizi in 3-4 ani, mai intreabă odată peste 3 ani (legislatia e in mișcare...)

| Hela a răspuns:

Https://romania.europalibera.org/......66927.html
Deja asta ar trebui sa iti dea de gandit.