| ejymas a întrebat:

Salutare, am o intrebare.
Doresc sa imi achizitionez un detector radar dar nu dispun de un buget mare.
Ce parere aveti despre Cobra XRS 9440?
Mai este de actualitate?
Daca nu imi puteti sugera un alt model?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ia-ți o stație radio CB - șoferii se anunță intre ei când e vb de radar

6 răspunsuri:
| ejymas explică:

?

| ejymas explică:

Ai voie sa detii detectoare radar, nu ai voie sa detii aparate care bruiaza radarul, studiaza legea si apoi raspunde te rog

Bula
| Bula a răspuns:

Daca vrei sa nu te prinda cu viteza neadmisa. mai bine iti montezi un limitator de viteza.
Astfel sigur scapi de amenzi.

| Alverto a răspuns:

Frate nu trebuie sa te îngrijorezi de faptul că vine politia și nu știu ce. Fiindcă eu am avut unul, mă duceam mereu pe câmp sau in păduri, dar l-am dezmembrat doar că să iau o nenorocită de piesă pentru un proiect la școală, și de atunci nu mai a mers. Dar nu am primit amendă, pentru că dacă poliția nu știe (și nu are de unde) nu îți dă amendă, doar dacă găsești tu ceva valoros și te duci la poliție să ceri bani pe el, atunci vor știi dacă ai sau nu permisiune pentru a îl folosi.
Și plus că mi se pare o prostie, legea asta e doar că să mai aibă domnii parlamentari bani când ajung la fundul sacului la fel ca celelalte legi fără sens.

| ejymas explică (pentru sierra1):

Ok mersi

| sierra1 a răspuns (pentru ejymas):

Să fii iubit!