| Nelutzu222 a întrebat:

Salutare, am o intrebare pentru cunoscatori in legatura cu o trusa de prim ajutor de masina, daca mai este valabila! http://postimg.org/gallery/2vs5lem4/f447b98f/

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana in aprilie 2019 tine

| gamersamp12 a răspuns:

Daca n-are data de valabilitate poate fi valabila pana la 5 ani din cate stiu eu, iar daca trusa a fost desfacuta nu mai este valabila, trusa medicala are un sigilui care nu trebuie rupt/deschis. Adica daca ai desfacut trusa se considera ca a fost utilizata si incomplecta, deci trebuie schimbata.