| painkilleeer a întrebat:

Salut
Unde trebuie schimbate trusa de prim ajutor si extinctorul de la masina daca sunt expirate?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le gasesti la magazine auto sau si la unele benzinarii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti in orice benzinarie sau supermarket

| qest11 a răspuns:

Iti cumperi alta trusa medicala de la piese auto sau magazinele mari, gen Dedeman, Carrefour, Kaufland, etc, la fel si stingatorul, insa unele dintre ele se pot reinacarca. Ai nevoie si de 2 triunghiuri.

| daculliber a răspuns:

Stingătorul se verifică la pompieri. La trusa iei un set nou cu pansamente și alte alea, nu trebuie sa schimbi toată trusa.