| RazvaRazvan1995 a întrebat:

Salutare am plasticul dupa bord crapat la o dacie 1310, cum pot sa il repar sau sa arate estetic mai bine

4 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Cauta la dezmembrari sigur vei gasi la un pret bun. Nu-l mai repara, nu are rost.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poti confectiona niste,,modele,,din plexic colorat, mai mari decat fisurile, si le lipesti cu,, picatura,, cuprinzand dedesubt fisurile. Daca ai plexic transparent, poti pune fotografii sub el.

| AgathaRo a răspuns:

Schimbi bordul sau imbraci bordul.

| RefinedStrings a răspuns:

Am avut si eu dacie. Autocolant negru mat. (dar la vara se va incinge foarte tare). Daca nu, incearca sa folosesti un autocolant culoarea crem (ca si tapiseria)