| FuNNy121431 a întrebat:

Salutare. Fratele meu tocmai a inceput scoala de soferi de cateva zile, si as vrea sa va intreb daca eu as avea voie sa particip la o sedinta de-a lui, am 14 ani, si din cate am auzit am voie, dar vreau sa va intreb pe voi pentru ca aveti experienta in asa ceva, va rog mult sa imi raspundeti daca am voie sa stau cu ei acolo, doar o singura sedinta sa vad cum e.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Salut.
Da, ai voie in masina de scoala, nu e nici o restrictie privind pasagerii. Trebuie insa sa fie de acord instructorul.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In general se poate atat timp cat nu faci scandal acolo si asculti ce zice ala, e plictiseala mare daca face B dar daca da pentru camion e mai usor mai putine intrebari

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta tine de instructor daca e de acord sau nu.

| Răzvi4Deni a răspuns:

Trebuie sa fie de acord instructorul.