| kagom3 a întrebat:

Salutare, intrebarea mea este adresata baietilor in special.
Detin un Audi A3 sportback din 2007 si as dori sa stiu daca pot lua de la dezmembrari partea aceea cu navigatie, butoanele pentru clima etc. deoarece casetofonul actual imi face figuri si nu cred ca as putea sa cumpar doar navigatia si sa o montez pentru ca nu am loc fizic pentru ea dar daca iau toata bucata ma gandesc ca ar fi ok.
Si inca ceva, daca as putea sa iau faruri de la un alt audi mai nou, sa zicem 2010, fata-spate, ar fi compatibil schimbul?

Multumeschappy

2 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Am detinut acest model in urma cu cateva luni.
In primul rand, pentru navigatie ai nevoie de clima si cusca 2DIN.
Iar pentru farurile fata, ai nevoie de mai multe modificari(capota, aripi, bara).
Cele spate de pe modelul facelift(cele cu LED) merg puse. La mine au fost plug&play.

| alexx0x5 a răspuns:

Salut,

Desigur ca se poate face modificarea. ai nevoie de consola centrala pentru 2DIN.

De ex: https://anunturi-auto.4tuning.ro/......32117.html

Cat despre faruri nu poti sa pui de pe 2010 pe 2007.