| CatalinBRG33 a întrebat:

Salutare! Merita sa-mi cumpar Opel Astra H 1.6 benzina? Adica este fiabil, merge bine, nu consuma, este spatios [incaz ca mai ies seara cu prieteni]?
Doresc seriozitate, fara caterinca

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Spațiu... Și singurul exemplu sunt prietenii? Ai 5 locuri la orice mașină, plus de asta la ieșiri stați maxim 20-30 min în mașină, deci spațiu ai nevoie dacă faci cumpărături multe, duci bagaje foarte des, mergi în vacante foarte des, etc, altfel nu merită, mașina este urâtă dacă nu e berlină sau hatchback. Referitor la mașină, e ok.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu recomand Opel sub nicio forma. Foarte proaste masinile alea. Alege un Golf 5 SH, s-ar putea sa fie mai multe sanse sa dai peste ceva cat de cathappy

| svenhassel13 a răspuns:

Pe benzina da, consuma nițel mai mult, dar nu ti da batai ds cap cu turbina si celelalte. Per total, crede-mă, am avut (pe motorina ce i drept), e o masina senzationala.