| Anonymusu a întrebat:

Sunt din bacau si as vrea ca dimineata asta sa plec spre onesi. O singura problema insa... nu am masina happy Si stiu ca sunt destule autocare spre onesti, daca poate sa-mi spuna cineva un autocar intre orele 9-11 ar fi perfectwinkingsau stiu ca mai erau oameni care faceau traseul, cu masina personala, daca are cineva un numar de telefon ii sunt adanc indatorat
FUNDA

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dă-le un telefon și întreabă-i:
http://www.autogari.ro/Transport/Bacau-Onesti
În mod cert, există și persoane care care (te) iau la ocazie, așa-zișii "rechini", însă dacă văd că n-ai habar de preț, te vor taxa dublu. Ai grijă...

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi cu trenul cel mai bine dar daca nu ai legatura cu el alege un microbuz, e mai comod trenul si nu iti amorteste curu pe scaun

| floresdemayo a răspuns (pentru mgtow):

Bietul de tine, cât trebuie să suferi, mai ales că ești (și) șofer pe trasee lungi. Și în acest caz, e valabilă expresia: "Vai de fundul tău!" : ))

| mgtow a răspuns (pentru floresdemayo):

laughing ai venit in Brasov mai demult si nu m-ai anuntat sa te vad sad

| darrio2007 a răspuns:

Mergi in autogara si vezi acolo mersul autobuzelor.

| Anonymusu explică (pentru darrio2007):

Sunt cam in celalalt capat al orasului, de asta mi-e greu :/