| vallydboy a întrebat:

Salutare,TPU AM achizionat recent un Iveco Daily an 2008 3. 500kg.7 locur, motor 2.300 cm, problema este ca eu cand l-am avea caroserie (bena) ear eu i-am dato jos si vreau sai Pun duba din aluminiu si vreau sa stiu daca necesita drumuri pe la R.A.R SAU ALTE COSTURI CIne stie sa ma informeze. Mersi :!

5 răspunsuri:
| adilan a răspuns:

Da-i foc

| vallydboy explică (pentru adilan):

Sai dai foc lu matta de prost

| adilan a răspuns:

Baga-mi-as *** in tine!

| adilan a răspuns:

Si,,sai"nu se scrie legat, analfabetule.

| adilan a răspuns:

Si,,mata" se scrie dezlegat, stii bine ca ma(-)ta are cratima, C..R..A..T..I..M..A (sper ca acum ai inteles, scuze, ai dat pe la scoala?)