| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Anul viitor fac 16 ani si vreau sa dau de A1 si sa imi cumpar motocicleta. Ce motocicleta imi recomandati? Vreau sa fie chopper.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GoodMood a răspuns:

Honda Rebel 125, Honda Shadow 125.

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu imi aimintesc sigur dar nu cred ca mai poti da A1 pana la 18, dar ala merge doar pet motoare mici iar dupa 2 ani de experienta parca dai alt exament pentru motoare mai mari.

Cert e ca nu o sa poti conduce (legal) un chopper la 16 ani, poate doar un moped.

| RoCkKiD a răspuns (pentru RoCkKiD):

Am verificat, aparent se poate pana la 125.