| gerov123 a întrebat:

In curand voi implini 16 ani si doresc sa-mi cumpar o motocicleta de 125cc.Ce motocicleta imi recomandati? Astept raspuns din partea cuiva care este motociclist sau a fost. Nu vreau pareri de la cei ce nu cunosc. Multumesc!

1 răspuns:
| Dumitru_Stoica_1949 a răspuns:

Sa iti dea Bunul Dumnezeu sanatate si multi, multi ani inainte, sfatul meu la varsta ta nu trebuie sa iti ei un motor, la traficul de acum si la respectul soferilor fata de motociclisti, sa nu ma intelegi gresit asa eram si eu cand eram de varsta ta, sfatul meu asteapta pana implinesti 18 ani iti ei o masinuta si este mult mai ok, decizia insa ramane la tine. Dumnezeu sa iti daruiasca intelepciunea sa faci ce este mai bine.