| NiculaeMarian a întrebat:

Salutare, TPU! Eu sunt Marian și am avut suficienta ținere de minte să îmi uit data exactă a programării la examenul auto de traseu. Ce pot face în această situație?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai avut sau nu ai avut? Mie mi se pare ca NU AI AVUT. Tratezi problema cu superficialitate, e clar. Mergi la Politie si intreaba-i.

| Violleta2022 a răspuns:

Te deplasezi pana la politie cu buletinul in mana si ii rogi sa-ti verifice data programarii.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Buna, Marian!
Eu sper ca am programare maine la 14, la dentista.
Ne-am luat cu vorba, si am uitat sa imi scriu in palma, ca sa fiu sigur.
Aia e!

| NiculaeMarian explică (pentru doctorandus):

Nu mă ajuta, mi-am notat data, dar nu mai sunt sigur pentru că până am ajus la telefon de la sala de examinare este posibil sa oi fi uitat luna.