| anonim_4396 a întrebat:

Daca depun contestatie la examenul auto, la proba de traseu, de cine voi fi reexaminat? De cel cu care am dat prima data sau de alt politist?

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Poate vrei sa mergi in alt oras sa dai examenul. Pai daca era la sala poate reuseai. dar traseul. mai cum crezi ca i poti demonstra ca ai ocolot groapa sauai semnalizat bine sau ai dat prioritate la trecere. ha ha ma faci sa rid

| eugem35 a răspuns:

Nu cred ca poti sa faci contestatie nici pentru sala si nici pentru traseu ha ha ha ce te faceai daca dadeai poligon ce rau imi pare ca sa scos poligonul nu aveau asa multi fraieri permisu de conducere care sa te omoare pe drumurile publice, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate vrei sa nu mai iei niciodata permisul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar pe ce te bazezi?

| oscar_1096 a răspuns:

Vei fi examinat de catre un politist si un instructor.