| DanteDMC a întrebat:

Salutare tuturor! Am și eu o mică problemă cu playerul de la mașină. Am un Seat Toledo din 2002, 1.6 16V benzină cu playerul original (Aura Cd) care îmi pornește doar în anumite "momente" din zi. Dacă este deja oprit si vreau să îl pornesc de la buton, nu pornește. Am verificat siguranța din spatele player-ului și cele de pe panoul de control și toate par în regulă, nu există nici una arsă.
Știe cineva care ar fi problema? Mi s-a întâmplat asta acum două zile.

1 răspuns:
| Teodor_Radu_1998 a răspuns:

Incerca sa verifici firele cu un aparat de masura sau vezi daca da curent ca trebuie sa ai fir negru GND iar firu galbencu cu ala rosu trebuie sa fie legat in preuna de plus