| mykyss a întrebat:

Salutare, vin cu o problema la un audi a4 b6 1.9 tdi awx 131 cp cand bag piciorul mai tare in ea tremura toata masina. Se simte cum tremura scaunul sub mine, la turații mai mari nu face. Am fost la service am schimbat suporți motor, cutie, reconditionat injectoare si tot nu am scăpat de problema

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Mai schimbă discuri, plăcuțe, cauciucuri.

| mykyss explică (pentru Frank51):

Cauciucurile sunt noi jantele echilibrate am sa schimb plăcuțele si discurile pentru ca la o frana mai puternica tot la fel se zgâlțâie toata masina cei de la service mi au spus ca este volanta la fel au spus și de injectoare si le am reconditionat degeaba