| Volimko a întrebat:

Salutare, vreau sa că pe viitor sa achiziționez un BMW e46 motor 320i manuala, puteți să-mi spuneți ce părere aveți despre consum, dacă este fiabilă mașină și daca are 20 de ani de vechime merita sa o mai cumpăr (întreținută normal)? As vrea mai mult informații de la proprietari

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa iei o masina premium de 20 ani merita doar daca vrei sa o restaurezi si sa o aduci la o stare decenta, ca altfel nu vad de ce ai da bani pe asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum s-a zis mai sus: e un jeg de mașină dacă nu ești colectionar / pasionat de așa ceva si ai de gând să o folosesti ca mașină de oras

| Volimko explică:

Dar despre BMW e90 motor 318i sau 320i 2007-2008 ce părere aveți despre această mașină?